Nieuwsbrief April 2011

LES 11 MEI OP DE ZUIDWESTER

 

Op woensdag 11 mei worden de lessen samengevoegd. Dit is omdat de gymjuf een jaarlijkse EHBO cursus heeft. Zij kan dan pas om 17.00 uur lesgeven. De gymjuf heeft een aantal kinderen reeds een briefje hierover meegegeven. De les van 16.00 uur wordt dus verschoven naar 17.00 uur. Iedereen wordt om 17.00 uur verwacht.

KIJKDAG BIJ GYMLESSEN OP DE ZUIDWESTER

Woensdag 29 juni is de laatste les voor de zomervakantie op de Zuidwester. Hierbij bent u van harte uitgenodigd om te blijven kijken naar uw kind(eren).
Normaliter gaan de ouders wanneer de kinderen gaan gymmen naar huis. Wanneer uw kind voor de eerste keer mee doet met de gym is het natuurlijk toegestaan om te blijven kijken. Wij willen, net zoals bij de zwemlessen, een kijkdag bieden. Voor de komende periode is deze “kijkdag” dus woensdag 29 juni.

Voor de meidengroep van 9 jaar en ouder kunnen wij nog leden gebruiken, dus kent u nog meiden die graag willen gymmen, breng ze gerust mee. Zij zijn van harte welkom!

 

Heeft u of uw kind interesse in gezellig sporten met anderen? Meldt u dan bij het Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., of vul direct het online inschrijvingsformulier in welke u vindt onder de knop INSCHRIJVEN op onze website.
Op onze website vindt u onder de knop LESTIJDEN de diverse mogelijkheden.


Vrijwilligers

We zijn op zoek naar vrijwilligers die het leuk vinden om de vereniging te helpen. U kunt zelf uw tijd indelen en zelf de hoeveelheid tijd bepalen die u erin steekt.

- We zijn momenteel op zoek naar mensen die willen helpen met opzetten en afbreken van de toestellen.
Op die manier kan de les sneller aanvangen en enkele minuten langer doorgaan.

- We zijn op zoek naar mensen die stukjes willen schrijven over het wel en wee binnen de vereniging, verslag willen doen van evenementen, of anderszins bekwaam zijn in PR gerelateerde zaken.

- We hebben ook altijd behoefte aan mensen die willen helpen bij het organiseren en uitvoeren van evenementen zoals Sponsorgym, Grote Clubactie, Avond Vierdaagse enzovoort.

Wilt u onze vereniging ondersteunen met een vrijwilligerstaak? Meldt u dan a.u.b. bij het Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..


Nieuwsbrief Februari 2011

Nieuw bestuur bij Gymvereniging MH-SD

In de Bijzondere Ledenvergadering van 28 januari jongstleden hebben Cees Vroegindeweij en Agnes den Haan zitting genomen in het bestuur van MH-SD. Zij volgen hiermee Monique Clement en Janet Heij op. Cees en Agnes zijn respectievelijk als Voorzitter en Secretaris/Penningmeester in functie. Langs deze weg willen we Monique en Janet nogmaals heel hartelijk bedanken voor de tijd en energie die zij hebben gestoken in onze vereniging. De leden wensen Cees en Agnes veel succes en wijsheid toe bij het volgen van de koers die Monique en Janet hebben uitgezet.

Cees en Agnes zullen in de komende periode intensief samenwerken met een team van vrijwilligers die de vereniging een warm hart toedragen. Maar vrijwilligers heb je nooit genoeg. Ook u kunt iets voor de vereniging doen. Benieuwd naar de mogelijkheden? Neem dan contact met ons op! Op onze website www.mh-sd.nl vindt u meer informatie over vacatures en vrijwilligers functies onder de knop VACATURES.


Johan van Nimwegen kampioen van regio Zuid Holland

Zoals jullie waarschijnlijk wel weten is Johan van Nimwegen geen onbekende in de turnwereld.
Hij traint al vele jaren keihard en doet dat met veel succes: hij eindigt bij wedstrijden met regelmaat op een 1e of 2e plaats.

Op de Zuid Hollandse turn kampioenschappen is Johan onlangs kampioen geworden in zijn categorie. Dat is een geweldige prestatie! Wij willen Johan dan ook van harte feliciteren met het behaalde resultaat en zijn reuze trots op hem. We wensen Johan natuurlijk veel succes bij zijn volgende wedstrijd(en) en hopen dat hij ook op de Nederlandse Kampioenschappen hoog gaat eindigen.

Wisten jullie trouwens dat Johan op de dinsdag les geeft aan de Springgroep van MH-SD in de Staver? Tijdens deze les leert hij zijn leerlingen hoe zij op de mini en de grote Trampoline spreidsprongen en salto's moet maken, of zelfs een schroef of flik-flak. De springgroep is de meest dynamische les die MH-SD te bieden heeft.

Lijkt het jou ook leuk om aan deze of een van onze andere lessen deel te nemen? Schrijf je dan in via de knop INSCHRIJVEN op onze website.
Of kom eerst vrijblijvend een proefles meedoen. Als je het dan inderdaad leuk vindt kun je aan de leiding vragen om een inschrijfformulier.


Trimgym groep zoekt leden

Een aantal leden van MH-SD wil graag op de maandagavond een Trimgym groep starten. Dit zou een combinatie moeten worden van 30 minuten les en 30 minuten vrije training. De groep is in de eerste plaats gericht op volwassenen die graag weer iets aan hun conditie willen doen.
Tijdens de Trimgym wordt in de eerste 30 minuten gestart met een goede warming up waarna diverse trim oefeningen volgen om in vorm te komen dan wel te blijven. Het 2e half uur is er ruimte voor dynamische elementen zoals balspelen en/of onderdelen uit de Turn sport.

Heeft u interesse in een uurtje sporten met anderen? Meldt u dan bij het Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Bij voldoende belangstelling zal op korte termijn gestart kunnen worden met deze groep.
Ook als u interesse heeft in een andere les van MH-SD bent u uiteraard van harte welkom.
Op onze website vindt u onder de knop LESTIJDEN de diverse mogelijkheden.


Vrijwilligers

We zijn op zoek naar vrijwilligers die het leuk vinden om de vereniging te helpen. U kunt zelf uw tijd indelen en zelf de hoeveelheid tijd bepalen die u erin steekt.

- We zijn momenteel op zoek naar mensen die willen helpen met opzetten en afbreken van de toestellen.
Op die manier kan de les sneller aanvangen en enkele minuten langer doorgaan.

- We zijn op zoek naar mensen die stukjes willen schrijven over het wel en wee binnen de vereniging, verslag willen doen van evenementen, of anderszins bekwaam zijn in PR gerelateerde zaken.

- We hebben ook altijd behoefte aan mensen die willen helpen bij het organiseren en uitvoeren van evenementen zoals Sponsorgym, Grote Clubactie, Avond Vierdaagse enzovoort.

Wilt u onze vereniging ondersteunen met een vrijwilligerstaak? Meldt u dan a.u.b. bij het Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..